na wszelki wypadek

Comfort Plus

Zaawansowana ochrona stóp.

pęcherze i otarcia

Elastyczne plastry hydrokoloidowe – pierwsza pomoc na pęcherze. Nadają się również do leczenia drobnych: skaleczeń, zadrapań, otarć, zranień i oparzeń. Plastry tworzą na ranie wilgotne środowisko, które przyspiesza proces gojenia i minimalizuje odczucie bólu. Rany gojone w wilgotnym środowisku goją się bez powstania strupa, co minimalizuje możliwość powstania blizny. Chłonne, wodoodporne, redukują ucisk, minimalizują ból, chronią przed brudem i zanieczyszczeniami, prawie niewidoczne na skórze. Pozostają na skórze do 7 dni, czyli 7 razy dłużej niż zwykłe plastry.

OFERTA STERYLNA

Sterylne opatrunki i plastry stanowią najbezpieczniejszy rodzaj ochrony dla ran, w których doszło do przerwania ciągłości skóry. Oferta dotyczy zestawów plastrów S i M.

Zestaw zawiera 5 sztuk plastrów w 1 rozmiarze: S 5 x 17mm x 48mm

Zestaw zawiera 5 sztuk plastrów w 1 rozmiarze: M 5 x 29mm x 59mm

 

OFERTA NIESTERYLNA

Zestaw zawiera 5 sztuk plastrów w 1 rozmiarze: L 5 x 42mm x 68mm

 

kup teraz

Dobierz

odpowiedni produkt do rany

Dobór odpowiedniego produktu jest niezwykle istotny. Od niego bowiem zależy skuteczność leczenia ran trudno gojących się.

przejdź

Pytania i odpowiedzi

Z jakimi ranami trudnogojącymi spotykamy się najczęściej?

Najczęściej występują rany owrzodzeniowe kończyn dolnych wśród których wyróżniamy: owrzodzenia żylne goleni, owrzodzenia tętnicze, owrzodzenia tętniczo-żylne oraz stopę cukrzycową. Inne rany trudno gojące się to odleżyny oraz skutki urazów termicznych i chemicznych, oparzenia i odmrożenia.

przejdź do FAQ